Kaip suplanuoti vaiko gimtadienį

2019 - 07 - 30

 

Per daugiau nei 3 metus veiklos prisidėjome prie daugybės vaikų gimtadienių įgyvendinimo. Per tą laiką visada bendravome tiek su tėvais, tiek gimtadienio svečiais, tiek pačiais vaikais. Taigi, šiuo metu esame tapę tarsi gimtadienių ekspertais, tad norime pasidalinti su jumis keliais dalykais, į ką reiktų atkreipti dėmesį organizuojant vaiko gimtadienį. 

  • Gimtadienį reikėtų pradėti planuoti likus maždaug 4-5 savaitėms iki šventės. Pirmiausia svarbu yra nuspręsti, kada bus švenčiama: ar tai bus darbo diena, ar savaitgalis ir nuspręsti konkrečią dieną bei valandą. Taip pat galima susiplanuoti preliminarų biudžetą – kiek pinigų planuojate skirti šventei.
  • Žinant atsakymus į pirmuosius klausimus, jau galima apgalvoti ir kur bus švenčiama – namie ar kokioje nors pramogų erdvėje? Žinoma, prie šio sprendimo turėtų prisidėti ir pats jubiliatas, tai turėtų būti vieta, kuri patiks vaikui, o ne tėvams. Sugalvojus idėją reiktų išsirinkti konkretų tiekėją. Paskaitykite atsiliepimus apie jį internete, paklauskite, gal pažįstami jau šventė ten gimtadienį. Taip pat susisiekite su tiekėju ir išsiaiškinkite rūpimus klausimus, kad vėliau nekiltų nesusipratimų: kas įeina į šventės kainą? Ką galite atsivežti ir kt. Taip pat galite dar prieš gimtadienį apsilankyti ir apžiūrėti šventės vietą. Nusprendę iš karto rezervuokite paslaugą – nepalikite to paskutinei minutei.
  • Kitas nelengvas klausimas – ką pakviesti į gimtadienio šventę? Tikrai nebūtina kviesti visos vaiko klasės. Kuo daugiau vaikų – tuo daugiau streso ir išlaidų tėvams. Pakvieskite kelis geriausius vaiko draugus. Optimalus skaičius – apie 10 – 12 vaikų.
  • Sudarius svečių sąrašą svarbu juos pakviesti į šventę. Paprastas variantas – skaitmeninis kvietimas, kurį galite išsiųsti el. paštu vaiko draugų tėvams. Žinoma, galite įteikti ir atspausdintą ar pačių rankomis pagamintą kvietimą. Tinka ir paprasčiausias skambutis, bet ant skaitmeninio ar fizinio kvietimo yra užrašyta šventės vieta ir laikas, tad svečiams bus patogiau pasitikslinti šventės detales.
  • Vaikams šventės metu svarbiausia pramogos, bendravimas, o ne maistas, tad ruoškite ar užsakykite maistą, kurį lengva valgyti ir dalintis. Iš mūsų patirties populiariausias maistas – pica ir įvairūs užkandžiai. Nepamirškite ir gėrimų, ypač jeigu gimtadienio veiklos yra aktyvios.

Mus rasite

  • Šv. Stepono 5, Vilnius

Telefonas pasiteirauti

  • +370 614 36696

El.paštas

  • info@vroom.lt

Pateikite užklausą

Pateikdami užklausą, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su asmens duomenų tvarkymu užsakymo vykdymo tikslais.

Parašykite mums