Virtuali realybė

 • Virtuali realybė – tai dirbtinė aplinka, kuri yra pateikta vartotojui tokiu būdu, kad vartotojas šį potyrį įsisavina kaip realią aplinką. Mes Jus į virtualią realybę perkelsime specialios įrangos pagalba.

 • Virtualią realybę rekomenduojame vaikams nuo 6 metų, tačiau jeigu šventėje dalyvauja keli jaunesni vaikai, esant poreikiui, pasistengsime ir juos įtraukti į veiklas.

 • Taip. Įprastai, jei akinių rėmeliai nėra labai dideli, jų net nebūtina nusiimti.

 • Taip. Toks klausimas dažniausiai kyla dėl to, kad VR įranga uždengia žmogaus akis. Tačiau būdami su VR akiniais jūs matysite pažymėtas erdvės ribas, kurių nereiktų peržengti. Taip pat pramogų metu dalyvius prižiūri mūsų operatorius, kuris ir pasaugo, kad niekas neatsitrenktų į kambaryje esančius daiktus arba prilaiko, jei sunku išlaikyti pusiausvyrą. Taigi, dalyvių saugumas priklausys nuo to, kiek jie klausys operatoriaus nurodymų.

VRoom.lt paslaugos

 • Taip, dėl dovanų kuponų susisiekite su mumis el. paštu ar paskambinkite. Siūlome 30 min, 1 valandos bei 2 valandų trukmės dovanų kuponus, taip pat galima įsigyti komandos formavimo užsiėmimų kuponą.

 • Renginiams savo patalpose naudojame HTC Vive ir Samsung Odyssey įrangą. Kaip papildomą įrangą pagal situaciją ir kliento poreikius taip pat kartais naudojame ir Oculus Go bei Samsung Gear VR akinius.

 • Mūsų žaidimų bibliotekoje, kurią nuolat papildome – 200+ žaidimų ir virtualios realybės patirčių. Iš jų esame išrinkę smagiausias, dalyvių labiausiai mėgstamas pramogas: tai važiavimas įvairiais atrakcionais ir amerikietiškais kalneliais, slidinėjimas, muzikiniai-ritminiai žaidimai, šaudyklės ir kt. Pagal kliento poreikius išrenkame renginiui tinkamiausius žaidimus.

   

  Dalis mūsų populiariausių žaidimų: Thrills & Chills Coaster, Richie’s Plank Experience, Beat Saber, Fancy Skiing VR, Space Pirate Trainer, Tilt Brush, Fruit Ninja VR, Ultimate Booster Experience ir kt.

 • Už paslaugas galite atsiskaityti banko pavedimu arba grynaisiais pinigais.

Renginiai VRoom.lt pramogų erdvėse

 • Taip, būtina. Jeigu galite, siūlome pramogas rezervuoti bent prieš 2 savaites. Bet jeigu sugalvojote vėliau ar net dieną prieš – skambinkite, pabandysime suderinti.

 • Trukmė priklauso nuo dalyvių-žaidėjų skaičiaus.

  Rekomenduojame tokią trukmę:

  iki 8 vaikų – 2 val.;

  9-12 vaikų – 2.30 – 3.00 val.

 • Taip, žinoma. Šalia abiejų gimtadienių kambarių yra ir erdvės su dideliais stalais, kur svečiai gali patogiai susėsti. Taip pat galite užsisakyti maistą tiesiai pas mus. Jeigu planuojate atsinešti maisto, nepamirškite pasirūpinti ir indais. Karštiems gėrimams pas mus rasite vandens virdulį.

 • Pagal vaikų pomėgius ir poreikius, kiekvienam iš jų padedame išsirinkti įdomiausias virtualios realybės patirtis. Tarp populiariausių ir vaikų labiausiai mėgstamų žaidimų yra važiavimas įvairiais atrakcionais ir amerikietiškais kalneliais, slidinėjimas, muzikiniai-ritminiai žaidimai ir veiksmo žaidimai. Vaikai keisdamiesi bando žaidimus virtualioje realybėje, kol nėra VR jie gali vaizdą stebėti per tv ekranus, komentuoti draugų žaidimus, taip pat žaisti su Xbox Kinect konsole ir stalo žaidimais.

 • Norėdami savo automobilį palikti kiek įmanoma arčiau parkavimosi vietą galite rinktis Šv. Stepono arba Raugyklos gatvėse – raudonoje zonoje, taip pat netoli esančiose Aguonų ir Šaltinių gatvėse (raudona zona). Prisiparkuoti galite ir šalia Halės turgaus Pylimo gatvėje – geltona zona. Jeigu turite daug daiktų, siūlome trumpam sustoti prie mūsų įėjimo ir susinešus daiktus nuvažiuoti prisiparkuoti kiek toliau.

Renginiai kitose, Jūsų pasirinktose vietose

 • Veiklą vykdome visoje Lietuvoje. Pramogas galime suorganizuoti kliento namuose ar kitoje erdvėje (biure, restorane ir kt.) Vienam VR įrenginiui reikia 3×3 laisvos erdvės bei įprasto elektros įvado, jei norite užsakyti daugiau įrenginių – susisiekite, suderinsime tikslius poreikius. Už Vilniaus taikomas atvykimo mokestis 1 km – 0.2€.

   

  Iki 100 km nuo Vilniaus – minimali renginio trukmė 2 h. Renginių, vykstančių toliau nei 100 km už Vilniaus minimali trukmė pagal susitarimą.

 • Rekomenduojamas įrenginių kiekis ir trukmė priklauso nuo dalyvių skaičius. Susisiekite el. paštu ar paskambinkite ir suderinsime tinkamą variantą.

 • Taip, būtina. Jeigu galite, siūlome pramogas rezervuoti bent prieš 2 savaites. Bet jeigu sugalvojote vėliau ar net dieną prieš – skambinkite, pabandysime suderinti.

Pateikite užklausą

Pateikdami užklausą, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su asmens duomenų tvarkymu užsakymo vykdymo tikslais.

Parašykite mums